Yanko 201
Malowanie & Patynowanie

Ręcznie malowane buty Yanko już dostępne w sklepie

W końcu nadszedł ważny moment dla sklepu. Od teraz można wygodnie zamówić najbardziej popularne modele butów Yanko wraz z realizacją ich ręcznego malowania zgodnie z Waszymi wytycznymi.

Był to główny cel, dla którego modernizowana była cała strona. Obuwie, które na ten moment można zamówić to modele Yanko na kopycie 915. W ofercie znalazły się między innymi lotniki, podwójne monki oraz pół-brogsy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie by zamówić inne modele, oczywiście nie tylko te na wąskim kopycie 915. Takiego zamówienia można dokonać drogą mailową w ramach MTO (Made To Order).

Dwa modele dostępne od ręki

Yanko 201

Yanko 742

Na obecną chwilę od ręki dostępne są w szerokiej rozmiarówce dwa modele na podeszwie skórzanej, lotniki Yanko 201 oraz pół-brogsy Yanko 742. Wybór tych modeli nie jest przypadkowy. Modele te w ostatnim roku stanowiły ponad połowę wszystkich zamówień. Czas oczekiwania na realizacje ręcznego malowania butów, które są dostępne fizycznie na stanie wynosi na obecną chwilę 2-3 tygodnie. Buty, które nie są dostępne od ręki i są oznaczone jako „Produkt dostępny na zamówienie” realizowane będą w około 14 tygodni. Składa się na to potrzebny czas na uszycie butów w Hiszpanii oraz ich ręczne pomalowanie w Polsce.

Bardziej odległy termin realizacji rekompensowany jest większymi możliwościami w personalizacji obuwia. W takim zamówieniu mamy wpływ na rodzaj podeszwy (skóra, york, dainite), rodzaj noska (np. w butach 742 nosek z modelu 204), wybór gładkiego noska bądź z ażurem itp.

Jak zamawiać

Aby złożyć zamówienie wystarczy wybrać odpowiedni model z oferty sklepu, rozmiar, a następnie sfinalizować zakup. Opis oczekiwanej realizacji najlepiej dodać w uwagach do zamówienia. Oczywiście wytyczne realizacji można przesłać także później np. drogą mailową, podając przy tym numer zamówienia. W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

Ręcznie malowane buty Yanko 742

1,600,00 
Wybierz opcje

Ręcznie malowane buty Yanko 204

1,600,00 
Wybierz opcje

Ręcznie malowane buty Yanko 201

1,600,00 
Wybierz opcje

Ręcznie malowane buty Yanko 306

1,600,00 
Wybierz opcje